Rezervace

Rezervacestolu
  Vyslechnináš příběh

  “Snoubíme moderní kuchyni s dvacetiletou tradicí.”

  Naše restaurace stojí na pevných základech 20 leté tradice a zkušeností v gastronomii. Restaurace se stalo nejen podnikem, kde si užijete dobré jídlo, ale především příjemným místem pro setkání rodin, podnikatelů a přátel v blízkosti srdce hlavního města. Naší vizí je budovat podniky stojící na autentických hodnotách rodinných restaurací, kde se budete cítit jako doma. Rodiny s dětmi jsou u nás vítány. Jsme místem, kde si užijete chvíli klidu, kvalitní a čerstvé suroviny, útulný interiér a kam se budete spokojeni rádi vracet.

  Na své si u nás přijdou všichni příznivci chvílí pohody, ale i podnikatelé hledající zajímavé místo pro business schůzky. V salónku si zas můžete vychutnat s přáteli tankové pivo či naše pivní speciály u živých sportovních přenosů.


  Martin Novák
  Francouzský šéfkuchař

  Tomáš Novák
  Italský šéfkuchař

  Jan Novák
  Expert na styling jídla
   

  Šéfkuchařovamyšlenka

  Kladu důraz na úzkou spolupráci s prověřenými dodavateli a upřednostňuji moderní mezinárodní kuchyni abyste si mohli vychutnat autentický chuťový zážitek. Na letošní rok si pro vás připravuji spoustu akcí, na které se můžete těšit! Patří mezi ně například náš tradiční kulinářský festival nebo třeba Zabijačkové hody.